POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

KILKA SŁÓW O NAS

Wonder Car to grupa nieco różniąca się od wszystkich w Polsce. Pierwsze sprowadzone przez nas samochody zza oceanu pojawiły się już w 2016 roku, w naszym warsztacie w Polsce. Przez lata byliśmy bardzo blisko środowiska dealerskiego, z którego zaczerpnęliśmy poziom obsługi i odpowiednie podejście do branży. Połączyliśmy siły z Kanadyjskim dealerem samochodowym i wraz z nim realizujemy dla naszych klientów usługi z zakresu nabycia w domach aukcyjnych samochodów i importowania ich do Polski.

Ale to nie wszystko! Specjalizujemy się w klasykach i dzięki jednostce w Kanadzie jesteśmy jedyną Polską firmą, która jest w stanie sprawdzić każdy samochód osobiście, czyli odwiedzić sprzedającego, przeprowadzić oględziny i przejechać się samochodem, by zweryfikować czy wymarzony samochód naszego klienta jest w pełni sprawny.

Nasza grupa terenie Kanady sama ustala odbiory z kierownikami domów aukcyjnych, transportuje samochody do portu i dba o to by wszystko przebiegło sprawnie i bez opóźnień. Dlatego jeśli chcesz mieć absolutną pewność tego co kupujesz, trafiłeś w dobre miejsce.

Zainteresowany sprowadzeniem auta z USA?

Wypełnij prosty formularz i opowiedz nam czego szukasz.

    Obserwuj nas wondercar

    Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nas!

    © Copyright 2023 - WonderCar. Polityka prywatności

    Projekt i realizacja: Agencja kreatywna