Auto detailing

ZADBAMY O PERFEKCYJNY WYGLĄD TWOJEGO POAJZDU

13 lat doświadczenia

Najnowsze technologie

Indywidualne podejście

Tysiące zadowolonych klientów

Auto detailing

ZADBAMY O PERFEKCYJNY WYGLĄD TWOJEGO POAJZDU

13 lat doświadczenia

Najnowsze technologie

Indywidualne podejście

Tysiące zadowolonych klientów

Jesteś zainteresowany detailingiem?

Wypełnij prosty formularz i opowiedz nam czego szukasz.

  Poznaj ofertę oraz zakres usług

  Zakres prac i usług możesz dowolnie dywersyfikować wedle własnego uznania i potrzeb Twojego samochodu. To proste: Ty decydujesz, my dbamy o całą resztę.

  Jeśli chcesz by Twój samochód po naprawie został doprowadzony do stanu, którym cieszył oko pierwszego właściciela odbierającego go z salonu, daj nam znać. Jesteśmy jednymi z pionierów detailingu w Polsce!

  Detailingiem zajmujemy się już od 2010 roku.

  Oddział Kraków

  ul. Ofiar Dąbia 2b

  +48 728 984 789 krakow@wondercar.pl

  Oddział Poznań

  ul. Wagrowsa 11J

  +48 880 302 388 poznan@wondercar.pl
  Korekta lakieru

  Stan lakieru samochodowego w naturalny sposób ulega pogorszeniu w trakcie bieżącej eksploatacji samochodu. Auto podczas jazdy nieustannie narażone jest na wpływ szkodliwych warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

  Częstym powodem degradacji lakieru jest także proces jego nieprawidłowej pielęgnacji, do którego w szczególności zalicza się mycie samochodu na myjniach automatycznych. Po latach, a często nawet już po kilku miesiącach eksploatacji samochodu, stan jego powłoki lakierniczej wyraźnie odbiega od doskonałości, a zniszczony lakier w widoczny sposób wpływa na prezencję i wartość samochodu.

  Renowacja lakieru zwana także korektą lakieru lub polerowaniem, to usługa dająca możliwość tchnienia nowego życia w nawet mocno zniszczony lakier samochodowy. Dzięki dużemu doświadczeniu połączonego z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, zapewniamy bezpieczeństwo całego procesu i spektakularny efekt końcowy.

  W rezultacie usunięcia rys, lakier odzyskuje szklistość, blask, głębię koloru i nienaganną prezencję.

  Powłoki ceramiczne

  Ochrona lakieru powłoką ceramiczną to wysoce skuteczna forma jego zabezpieczenia utrzymująca się nawet do kilku lat. Dzięki swoim właściwościom zaaplikowana na lakier powłoka ceramiczna pozwala na odizolowanie go od negatywnego wpływu czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze czy sól drogowa.

  Powłoka ceramiczna stanowi doskonałą ochronę przed korozją, płowieniem i oksydacją lakieru.

  Dzięki niej lakier się bardziej odporny na zarysowania, a także otrzymuje wyjątkową gładkość, szklistość, połysk i głębie koloru, która bardzo widocznie podwyższa atrakcyjny wygląd samochodu.

  Wybór odpowiedniej powłoki ceramicznej zawsze odbywa się po ustaleniu szczegółowych preferencji użytkownika samochodu. Nasze doradztwo ma charakter indywidualny, a do każdego przypadku podchodzimy osobno dobierając najlepsze rozwiązanie.

  Zabezpieczenie lakieru folią PPF

  Folia ochronna PPF jest najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie lakieru samochodowego.

  Po jej instalacji lakier zyskuje wyjątkowo mocną i trwałą barierę ochronną, która zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych takich jak zarysowania, czy odpryski spowodowane uderzeniami kamyczków wypadających spod kół innych pojazdów.

  PPF to doskonała ochrona przed szkodliwym działaniem poronieni UV, które szybko doprowadzają do płowienia lakieru nieposiadjącego przed nim zabezpieczenia. Folia ochronna PPF doskonale izoluje lakier od negatywnego działania czynników chemicznych takich jak agresywna chemia czyszcząca używana na myjniach samochodowych, deszcze kwasowe, ptasie odchody, pozostałości owadów i soków z drzew, które mogą w szybki sposób doprowadzić jego degradacji.

  Dodatkową zaletą folii PPF są zawarte w ich składzie polimery elastomerowe, które pod wpływem ciepła takich jak promienie słoneczne czy ciepła woda regenerują samodzielnie efekt powstających na powierzchni folii zarysowań.

  Detailing wnętrza

  Czyste, zadbane wnętrze to jeden z głównych czynników wpływających na komfort jazdy kierowcy i pasażerów. Na pozór rutynowa usługa czyszczenia wnętrza może oznaczać znacznie więcej niż tylko estetyczny wygląd kabiny.

  Gruntowne czyszczenie wnętrza polegające na kompleksowym czyszczeniu całej kabiny pasażerskiej jest bardzo istotne nie tylko z uwagi na względy wizualne, ale także z uwagi na względy zdrowotne i higieniczne. Utrzymanie w doskonałej czystości wnętrza samochodu jest szczególnie korzystne dla alergików.

  Wykonana przez nas usługa sprawi, że wsiadając do swojego samochodu poczujesz się w nim jakby był nowy.

  Obserwuj nas wondercar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nas!

  © Copyright 2023 - WonderCar. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna