Kompleksowe naprawy aut z USA

NAPRAWIMY TWÓJ WYMARZONY SAMOCHÓD, KTÓRY SPECJALNIE DLA CIEBIE SPROWADZIMY

Kompletowanie części

Usługi blacharskie

Usługi lakiernicze

Mechanika samochodowa

Kompleksowe naprawy aut z USA

NAPRAWIMY TWÓJ WYMARZONY SAMOCHÓD, KTÓRY SPECJALNIE DLA CIEBIE SPROWADZIMY

Kompletowanie części

Usługi blacharskie

Usługi lakiernicze

Mechanika samochodowa

Zainteresowany sprowadzeniem auta z USA?

Wypełnij prosty formularz i opowiedz nam czego szukasz.

  Większość samochodów z USA jest szkodowych i wymaga naprawy. Czasami większej, czasami mniejszej ale zawsze jakiejś. W świecie motoryzacji, gdzie każdy detal ma znaczenie, powstała firma, która nie tylko przynosi amerykańską jakość na polskie drogi, ale również stawia na kompleksową naprawę i serwis samochodów z USA w Krakowie. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w obszarze napraw blacharskich, lakierniczych, mechanicznych i mechatronicznych. Nasza firma specjalizuje się nie tylko w imporcie samochodów prosto z Ameryki, ale również w ich kompleksowej naprawie. Jesteśmy miejscem, gdzie dbałość o detal idzie w parze z technicznym know-how. Naprawa aut z USA to dla nas nie tylko praca – to misja, która sprawia, że każdy pojazd opuszcza nasz warsztat w pełnej świetności.

  Gdy Twój samochód pojawi się już w Polsce, zajmiemy się dla Ciebie dokonaniem ekspertyzy, wycenimy zakres prac, koszty części i robocizny. Zakupimy części, przetransportujemy Twój samochód do centrum likwidacji szkód jednego z naszych partnerów i zadbamy o całkowitą likwidację szkody. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, dla których naprawa samochodów z USA to sztuka, a każde wyzwanie traktowane jest z pasją. W naszym serwisie samochodów amerykańskich w Krakowie kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

  Nie patrzymy tylko na powierzchowność – zagłębiamy się w każdy problem, by naprawa samochodów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady była kompleksowa i skuteczna. Od drobnych usterek po bardziej zaawansowane prace, nasz zespół specjalistów z zaangażowaniem podejmuje się każdego zadania. Nasze motto to nie tylko naprawa aut z USA, ale także budowanie relacji z klientem opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Nasi partnerzy to nie drobni mechanicy naprawiający samochody gdzieś w szopach i garażach o wielkości dużego pokoju.

  naprawa samochodów z usa
  serwis samochodów amerykańskich kraków

  W naszym serwisie samochodów amerykańskich w Krakowie oferujemy więcej niż standardowa naprawa. To także miejsce, gdzie wartością są uczciwość i transparentność. Nasze usługi obejmują nie tylko diagnozę i naprawę, ale również adaptację Twojego samochodu do warunków panujących w UE, czyli m.in. kodowanie/przeróbkę lamp, doinstalowanie halogenów, czy kodowanie systemu. Po przeprowadzeniu wszystkich napraw, zlikwidowaniu szkód i adaptacji samochodu, przejdzie on przegląd techniczny na stacji diagnostycznej i będzie w pełni gotowy do rejestracji.

  Korzystamy ze wsparcia centrum likwidacji szkód obsługujących dealerów samochodowych i ASO, więc możesz mieć pewność co do jakości usług i zgodności napraw z technologią producenta.

  Koszty napraw są bardzo indywidualne, z racji szerokiej rozpiętości konfiguracji zakresu napraw. Każda naprawa jest wyliczana indywidualnie.

  Nasi klienci dostają kalkulację z uwzględnieniem części nowych oraz używanych, więc to Ty decydujesz o swoim samochodzie, a dzięki flotowemu zaopatrzeniu naszych centrum likwidacji szkód, posiadamy hurtowe ceny za godziny robocze.

  Dlaczego my? Bo naprawa aut z USA to dla nas sztuka, a każdy samochów traktujemy indywidualnie. Jesteśmy tu, abyś mógł cieszyć się pełną mocą i komfortem jazdy swojego samochodu z Ameryki.

  Obserwuj nas wondercar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nas!

  © Copyright 2023 - WonderCar. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna