Sprowadzanie klasyków z USA

Z NAMI ZNAJDZIESZ SWÓJ WYMARZONY SAMOCHÓD Z USA

Oszczędność

Pewna historia pojazdu

Oględziny na miejscu

Szybka realizacja

Sprowadzanie klasyków z USA

Z NAMI ZNAJDZIESZ SWÓJ WYMARZONY SAMOCHÓD Z USA

Oszczędność

Pewna historia pojazdu

Oględziny na miejscu

Szybka realizacja

Zainteresowany sprowadzeniem klasyka z USA?

Wypełnij prosty formularz i opowiedz nam czego szukasz.

  Ameryka, kraj owiany wieloma legendami motoryzacji, tymi mniejszymi i większymi. Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, masz wyrafinowany gust, cenisz sobie kunszt inżynierii ubiegłego wieku i marzysz o posiadaniu klasycznego samochodu, ale zwyczajnie boisz się problemów związanych ze składaniem takiego samochodu, brakiem części lub, że Twój samochód marzeń stanie się finansową studnią bez dna – pozwól, że Cię uspokoimy.

  Ford Mustang, Chevrolet Corvette, Dodge Challenger, Pontiac Firebird i wiele innych samochodów może trafić do Ciebie w całej swojej okazałości. Nie czeka Cię naprawa, szukanie części, dwa lata postoju w warsztacie, dziura w portfelu i chroniczny stres związany z pytaniem „i co tym razem?”.

  Tylko z nami będziesz mógł przeżyć swoją motoryzacyjną przygodę życia ze spokojem ducha. Nasi współpracownicy w Kanadzie znajdą Twój samochód marzeń, umówią się z właścicielem na oględziny, podjadą na miejsce, oglądną samochód, przejadą się siedząc za jego kierownicą, sprawdzą stan techniczny, historię i w Twoim imieniu wynegocjują najlepszą możliwą cenę.

  Importujemy wyłącznie klasyki kompletne, bezszkodowe i nie wymagające naprawy. To ważne by marzenia się spełniały, a nie spędzały sen z powiek. Tylko dzięki nam jesteś w stanie zakupić osobiście sprawdzony samochód z Kanady – jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce.

  I teraz pewnie zadajesz sobie pytanie: „no dobrze, wszystko ładnie i pięknie, ale pewnie drogo?” Nic bardziej mylnego. Nasz wspólnik w Kanadzie jest dealerem posiadającym duże możliwości dotarcia do samochodów nieznajdujących się w internecie, a w bardzo okazyjnych cenach, negocjuje dla Ciebie ceny z poziomu Kanadyjskiego dealera, osobiście pakuje i zawozi samochód do portu. Po niemal dekadzie specjalizowania się w samochodach klasycznych wnioski są jednoznaczne – znacznie taniej, szybciej i pewniej kupić samochód klasyczny w całości, mając pewność jego historii i stanu technicznego, niż składać go z kilku we własnym garażu lub u zaprzyjaźnionego mechanika.

  Jeśli interesuje Cię temat samochodów klasycznych, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a pomożemy spełnić Twoje marzenie. Więcej na temat klasyków znajdziesz na naszym blogu, zapraszamy do ciekawej lektury.

  Gorące oferty

  Oferty aut, którymi powinieneś się zainteresować

  Jak wygląda proces sprowadzenia samochodu?

  Zobacz jak to wszystko wyglada krok po kroku.

  Import samochodu zza oceanu to złożony proces wymagający dużej wiedzy i doświadczenia jeśli nie chcemy wpakować się w finansowe kłopoty. Z chęcią każdy etap załatwimy za Ciebie, a Ty możesz spać spokojnie, nie martwiąc się o swój samochód i finanse.

  Obserwuj nas wondercar

  Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nas!

  © Copyright 2023 - WonderCar. Polityka prywatności

  Projekt i realizacja: Agencja kreatywna